Ošetření & značky

Velmi si dávám záležet na výběru kosmetiky, se kterou pracuji. Je pro mne klíčové, aby značka vlastnila svoje laboratoře, vývojové procesy a know-how. Proto aktuálně pracuji se výrobky Phytomer a Vie collection. 

Nabízím i přístrojová ošetření pleti a další doplňkové služby. Více o službách a jednotlivých balíčcích se dočtete níže.

Jak probíhá ošetření

Každé ošetření začíná uvítacím relaxačním rituálem, zahrnuje odlíčení, exfoliaci, úpravu + barvení obočí a řas, čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, masku na obličej a rty, masáž rukou a závěrečné ošetření pleti (make-up).

Po každém ošetření můžete využít konzultaci pro doporučení produktů na domácí péči, která navazuje na kosmetické ošetření pro maximální a dlouhotrvající efekt.

Délka každé procedury je 90 – 120 min., dle rozsahu doplňkového ošetření po úvodní konzultaci.

Barvení řas, obočí a depilace rtů jsou součástí ceny každého ošetření. 

Značka Phytomer

PHYTOMER přináší to nejlepší ze zázračného bohatství moře pro kohokoliv, ať už je kdekoliv. 80% našich účinných látek pochází z Bretaně. To nejlepší ze zázračného bohatství moře. Každý může mít krásnou a zdravou pleť. Se značkou PHYTOMER si vybíráte bezpečnou a vysoce efektivní kosmetiku, ve kterou věří profesionálové ve více než 10 000 salonech a wellness po celém světě. PHYTOMER nejsou jen výjimečné produkty. Jsou to také jedinečné procedury s maximálními relaxačními účinky. Obohaťte se také zážitkem z ošetření PHYTOMER. 

Phytomer & procedury

EXTENDED YOUTH

Protivráskové a liftingové ošetření


OLOGOFORCE LUMINATION

Bělící a rozjasňující ošetření


HYDRA ORIGINAL

Hydratační ošetření s organickými řasami


DOUCEUR MARINE

Komfortní zklidňující ošetření pro citlivou pleť


ACNIPPUR

Ošetření pro problematickou pleť


Značka Vie collection

Vie Collection je kosmeceutická profesionální značka, která pochází ze skupiny značek Phytomer (Phytomer, Vie Collection, Fleur´s). Vie Collection se inspiruje estetickou dermatologií a ve spolupráci s lékařkou estetické medicíny vytvořila nabídku profesionálních ošetření a také produktů pro domácí péči s klinicky prokázanými výsledky proti stárnutí pleti.

Vie collection procedury

ACID PEEL 20%

KONCENTROVANÝ KYSELINOVÝ PEELING, OBNOVUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Peeling 20% koncentrátem kyseliny glykolové pro úplné obnovení pleti. Pokožka je po ošetření sjednocená a rozjasněná, pleť je zjemněná. Doporučujeme absolvovat před dalšími anti-age procedurami.


RETINOPUR 30%

VYHLAZUJÍCÍ PEELINGOVÉ OŠETŘENÍ

Anti-age ošetření pro smíšenou až mastnou pleť, které je zaměřeno na odstranění vrásek a nedokonalostí pleti s využitím síly ovocných kyselin a retinolu. Pleť je po ošetření vyčištěná do hloubky, jemná a projasněná.


3-DIMENSION WRINKLE

INTENZIVNÍ PROTIVRÁSKOVÉ, VYHLAZUJÍCÍ A ZHUTŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Ošetření vhodné pro kombinaci s omlazujícími zákroky estetického dermatologa anebo jako alternativa pro aplikaci botulotoxinu, kyseliny hyaluronové nebo růstového faktoru. Ošetření zahrnuje 3 hlavní kroky pro vyhlazení a vyplnění jemných a hlubokých vrásek.


PRO-COLLAGEN

INTENZIVNÍ LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ

Omlazující šetření, inspirované účinky laseru, led světla a mikrojehličkové techniky. Kombinace specifické masáže a vysoce koncentrovaných produktů pro okamžité vyhlazení a zpevnění pokožky.


MÉSOFORCE

REVITALIZAČNÍ VYŽIVUJÍCÍ OŠETŘENÍ

Ošetření inspirované mezoterapií pro kompletní revitalizaci podle momentálních potřeb pokožky a také proti známkám stárnutí. Stimuluje hydrataci a oživuje unavenou pleť.


L - THERAPY

DEPIGMENTAČNÍ A LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ

Specifická masáž pro zpevnění pleti a vysoce koncentrované produkty proti pigmentovým skvrnám jsou klíčové kroky v ošetření inspirovaném fototerapií. Přináší okamžitě viditelné výsledky a dlouhotrvající efekt. Pleť je zpevněná, sjednocená a pigmentové skvrny se ztrácejí.


ROSA CONTROL

OŠETŘENÍ PROTI VŠEM DRUHŮM ZARUDNUTÍ

Zklidňující ošetření vhodné pro citlivou pleť s viditelným zarudnutím, náchylnou k rosacee nebo kuperóze. Redukuje citlivost pleti i intenzitu zarudnutí.Přístrojová ošetření

Jsou doplňkem k ošetření pleti po konzultaci podle potřeby konkrétní klientky.

Vysoká frekvence

+ ozonizér + plasma

Vysokofrekvenční technologie generuje vysokorychlostní vibrační proud, který je pomocí speciální trubice převáděn do lidského těla. Během procesu dochází ke zklidnění pleti, hubení bakterií, vhodné i na problematickou a mastnou pleť trpící akné.

Radiofrekvence

Při ošetření dochází k zahřívání tkáně, otevírání pórů, rozproudění lymfy a tím k vyhlazení jemných vrásek, zlepšení pružnosti pokožky a vytažení kontur obličeje. Zvyšuje se koncentrace kolagenu a zlepšuje textura kůže a dochází k redukci projevu stáří. Metoda je vhodná pro starší typy pleti.

Elektroporadce

Elektroporadce zajišťuje intenzivní zapracování aktivních látek. Využívá vysokoenergetických pulsů generovaných bipolárními proudy k otevření průchodů mezi buňkami. Tyto průchody slouží jako vstup pro aktivní ingredience do pleti. Elektroporadce je bezbolestná, neinvazivní metoda účinnější a hlubší penetrace.

Dermabraze

Mikrodermabraze je minimálně invazivní postup používaný k obnovení celkového tónu pleti a textury. Kosmetická procedura, během které se odstraňuje odumřelá vrchní vrstva pokožky. Je vhodná pro ty, kteří si přejí vyhladit nerovnosti kůže, odstranit jizvy po akné, či jiné nežádoucí nerovnosti.

Dermaspray -vacuum

Vacuum pomocí podtlaku čistí pleť, odstraňuje nahromaděný maz, intenzivně stimuluje pleť. Sprej pomocí proudu vzduchu vpravuje aktivní látky v podobě malých molekul do pleti. Dochází k vyšší efektivitě zapracovávání aktivních látek do pleti.

Laserové ošetření

Laserový paprsek je rozštěpen do mnoha tenčích. Kůže je tak ošetřena v mikrobodech a navíc pouze na povrchu. Hluboké vrstvy kůže zůstávají nedotčeny a hojení je rychlejší než u agresivnějších metod s obdobným účinkem (například chemický peeling).

Lash lifting

Pro nezapomenutelný pohled. Lash lifting představuje šetrné natočení vlastních řas. Řasy budou krásně a přirozeně natočené, opticky prodloužené a nabarvené. Efekt vydrží 6 - 8 týdnů.

Mezoterapie - mikrojehličkování

jedná se o šetření elektrickým mikrojehličkovacím perem. Mikrojehličkování je inovativní ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobýmúčinkem a zároveň donutí pokožku k přirozeným omlazujícím a ozdravujícím procesům.

© 2023 Monika Medřická - kosmetické studio
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!