O mně

Více než dvacet let se věnuji péči o pleť, líčení a kosmetice na profesionální úrovni. Když jsem začínala, ani jsem nedoufala, že budu mít během kariéry možnost podílet se na skvělých projektech, pracovat s dalšími profesionály a dozvědět se tolik informací nejen o kosmetice, produktech, líčení, ale i o zdraví pleti.

Začalo to v Praze, kde jsem působila zhruba osm let. Pracovala jsem pro foto ateliéry, produkce módních přehlídek, televizní pořady a podílela se na zajímavých projektech. Mezi důležité zkušenosti také patřila práce pro Letiště Praha v rámci kosmetické péče o pleť zaměstnankyň světových aerolinek - letušky. Ve studiu doktora Leoše Středy na Národní třídě jsem pečovala o klientelu z řad osobností a celebrit. O své znalosti jsem se vždy ráda podělila například formou přednášek nebo výukou na kurzech a školeních.

Po přesunu do Brna jsem i nadále spolupracovala s ateliéry a módními stylisty. Starala jsem se o pleť a vizáž účinkujících v televizním pořadu proměn, modelek při fotografování nebo módních přehlídkách. Zároveň jsem pečovala o klientky ve studiu, které jsem měla k dispozici doma.

V roce 2014 jsem se přesunula do svého aktuálního studia na ulici Bohunická v Brně. Podařilo se tak vybudovat to, k čemu jsem směřovala. Klidné a přívětivé prostředí, ve kterém jsem svým pánem a mohu se klientkám věnovat individuálně - přesně to bylo vždy mým cílem.

Během dlouholeté praxe jsem vyzkoušela mnoho značek. I proto jsem opravdu velmi náročná při výběru kosmetiky, se kterou pracuji. Phytomer společně s dceřinou značkou Vie collection nabízí špičkové produkty s vynikajícími výsledky. Po společné konzultaci vybereme ideální ošetření i pro Vás.

© 2023 Monika Medřická - kosmetické studio
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!